YASAL UYARI

Lütfen aşağıdaki şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Juju Fresh’ten verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

1. Juju Fresh websitesinde ve blog sayfasında bulunan tüm resim, yazılar genel bilgi amaçlıdır. Bilgilerin hiç biri profesyonel tıbbi tavsiye yerine geçmemektedir, ya da herhangi bir sağlık durumu ya da hastalığı tedavi etme veya kilo verdirme amacı taşımamaktadır. Beslenmenizde, egzersiz programınızda, hayat tarzınızda değişiklikler yapmadan önce doktorunuza danışmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitesinde yayınlanan yazılarda belirtilen fikir ve görüşlerin websitesi yazarlarının kişisel görüşleri olarak sadece genel amaçlı algılanmalıdır.

2. Juju Fresh websitesinde sunulan hizmetler herhangi bir hastalığı tespit, tedavi veya önleme amacı taşımamaktadır. Ürünlerin ve hizmetlerin kullanımı ve sonuçları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

3. Herhangi bir hastalık, alerjiniz ya da bir şüpheniz var ise, sipariş vermeden önce doktorunuza danışmak sizin sorumluluğunuzdur. Alerjilerinizi sipariş sırasında Juju Fresh‘e bildirmek de sizin sorumluluğunuzdadır. Böyle bir durumda alerjiniz olan içeceği Juju Fresh uygun gördüğü başka bir içecekle değiştirecektir.

4. Hamilelerin, emziren annelerin 18 yaş altındaki çocukların, diyabet hastalarının, troid ve glukoz intolerans bozukluğu veya buna benzer kronik hastalıkları bulunan, kısa süre önce ameliyat, travma, cerrahi girişim geçirmiş veya besin alerjisi gibi durumları olan, kan sulandırıcı kullanan bireylerin Juju programlarını uygulamaları uygun değildir, sipariş verilmesi durumunda sorumluluk Juju Fresh’e ait değildir.

5. Düzenli ilaç kullananlar veya herhangi başka bir rahatsızlığı olanlar doktorlarına danışmadan Juicing programlarını uygulamamalıdır.

6. Juju Fresh, ürünlerin kullanımı sonucu karşılaşılabilecek herhangi bir sağlık problemi veya beklenilen hedefe ulaşamamanın sorumluluğunu taşımaz.

7. Juju Fresh içeceklerin değerlerini değiştirme hakkına sahiptir. İçeriklerde değişiklik yapılır ise www.jujufresh.com web sitesinde belirtilecektir.

8. Alınan kişisel bilgileriniz yalnızca hizmete yönelik alınmakta ve saklanmakta, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

9. Juju Fresh kendi takdiri ile yeni siparişleri kabul etmeme hakkına sahiptir.

10. Sipariş verdiğinizde teyit için e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve adresini, farklıysa fatura adresini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer teyit e-postası almazsanız, Juju Fresh’i arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.

11. Ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin toplam tutarı, teslimat tarihinden 1 iş günü öncesinde saat 12:00’a kadar tahsil edilir. Bu süre içinde ücret tahsil edilemez, eksik tahsil edilir ise, Juju Fresh siparişi iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.

12. Teslimat ve fatura adresleriniz farklı ise sipariş sırasında sistemde bildiriniz. Paketleriniz size fatura ile teslim edilir. İrsaliyeli fatura imzalanmadan teslimat gerçekleşmez.

13. Tüm meyve sularımız taze, işlenmemiş, pastörize edilmemiş ve elimizden geldiğince organik ürünlerden elde edilmektedir. Bu nedenle; ürünler Müşteri tarafından teslim alınmasını takiben buzdolabında 3-5C’de muhafaza edilmeli ve teslimatı takip eden 2 gün içinde tüketilmelidir. Bu şartlarda muhafaza edilmeyen ürünler bozulma riski taşıdığından uygun olarak muhafaza edilmeyen ürünlerden Juju Fresh sorumlu değildir.

14. Bildirdiğiniz adrese paketinizi getiren teslimat görevlisi 5 dakika süresince size veya paketinizin teslim edilmesini bildirdiğiniz kişiye ulaşamaz ise paketleriniz Juju Fresh mutfağına geri getirilir. Geri gelen paketler o gün 18:00’a kadar Juju Fresh mutfağında hijyenik ve soğuk koşullarda muhafaza edilir. Bu süre içerisinde paketlerinizi kendi imkanlarınız ile Juju Fresh mutfağından teslim alabilirsiniz. Teslim alınmayan paketler saat 18:00 itibarıyla Juju Fresh sorumluluğunda değildir.

15. Juju Fresh kendi kusuru dışında internet hizmetlerinden kaynaklanan hata ve gecikmelerden sorumlu değildir ve hizmetlerinin hata olmadan ve kesintisiz olarak verileceğinin garantisini vermemektedir. Websitesi içeriğinin bilgisayar virüslerinden veya benzer zararlı elementlerden arındırılmış olduğuna ve websitesi içeriğinin beklentilerinizi karşılayabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu nedenle, işbu sözleşme ile Müşteri, en güncel anti-virüs yazılımlarını kullanmakla yükümlüdür.

16. Paketlerinizi alırken irsaliyeli faturaları imzalamanız ve teslimat saatini yazmanız ile birlikte, paketinizi teslim aldığınızı ve siparişinizin eksiksiz olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Eksik veya yanlış şişe olduğunu fark etmeniz, ya da şişelerde deformasyon olması durumunda size paketinizi teslim eden görevliye durumu derhal bildirmeniz gerekmektedir. Paketin tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesinden sonra yapılacak iddialardan Juju Fresh sorumlu değildir. Hatanın Juju Fresh kaynaklandığı durumlarda sizin tercihleriniz doğrultusunda, imkan dahilinde ise aynı gün içerisinde veya ertesi gün eksik veya hatalı içecekler teslimat bölgemiz içerisindeki istediğiniz adrese teslim edilir.

17. Juju Fresh kendi takdiri ile içeceklerin kalori değerlerini değiştirerek her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İçeriklerde herhangi bir değişiklik yapıldığı takdirde, bu değişiklik www.jujufresh.com web sitesinde veya teslimat paketinin içinde belirtilecektir.

18. Juju Fresh ürünlerinden birinde badem kullanılmaktadır. Her ne kadar badem farklı bir bölümde hazırlansa da, diğer ürünlerle aynı mutfakta olduğu için bademe ileri derece alerjisi olanlar Juju Fresh ürünlerini kullanmamalıdır. Bu gibi bir durumda oluşacak rahatsızlıktan Juju Fresh sorumlu değildir.

19. Juju Fresh 27/6/1995 tarihli KHK/556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile korunan tescilli bir markadır.

Adres: Çankaya mah. Üsküp Caddesi (eski Çevre sokak)
No: 12/B Çankaya-Ankara
Tel: 0312 466 68 58
E-mail: info@jujufresh.com