İPTAL VE İADE KOŞULLARI

1Satın alınan içecek veya paketin iptali durumunda geri ödeme yapılmaz. Ama teslimat tarihinden en az 1 iş günü öncesinden iptal durumu bildirildiği takdirde başka birine devredilebilir veya kullanımı daha sonraki bir tarihe ertelenebilir.

2Erteleme isteğinizi en az 1 iş günü öncesi öğlen saat 12:30’a kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde erteleme gerçekleştirilemez. Ürünler üretimhaneden alınacaksa sipariş edilen tarihten iki gün sonra çalışma saatleri boyunca (ya da belirtilen daha ileri bir tarihte) teslim alınabilir; ama herhangi bir ertelenme belirtilmemişse ve ürünler teslim alınmamışsa, Juju Fresh ertesi gün içecek verme sorumluluğu taşımaz.

3Satın alınan içecek veya programlar aksi belirtilmediği sürece iki gün sonra teslim edilir. Eğer farklı bir tarihte teslim edilmesi isteniyorsa ödeme işlemi yaparken bir yıl içerisinde bir tarih belirtip ileri bir tarihe ertelenebilir.

4Siparişlerinizle ilgili taleplerinizi bize e-posta yolu ile iletmeniz durumunda, 1 gün içerisinde bizden yazılı geri dönüş almazsanız, teknik aksaklıklar dolayısıyla e-postanızın elimize ulaşmamış olma ihtimali var demektir. Bu tip durumlarda telefonla bize ulaşarak talebinizi iletmeniz gerekir. Teknik sebepler ile elimize ulaşmayan taleplerinizin yerine getirilmemesinden Juju Fresh sorumlu değildir.

Adres: Çankaya mah. Üsküp Caddesi (eski Çevre sokak)
No: 12/B Çankaya-Ankara
Tel: 0312 466 68 58
E-mail: info@jujufresh.com